Верифікований профіль
1
Рік досвіду
4
Дні на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (13)

  • 30 500 $
    744 $/м²

    Калинова вул., 74

    єВідновлення Калинова Правда
    2 кімнати
    41 / 32 / 7 м²
    поверх 8 з 12
    вчора
    Продається компактна двокімнатна квартира на Калиновій. Чудовий варіант за свої гроші — квартира у хорошому житловому стані, виконано косметичний ремонт. Можна одразу заїхати та жити без зайвих вкладень. Чиста, охайна квартира. Усі комунікації працюють справно. Хороший варіант як для життя, так і під оренду. Район розвинений — поруч усе необхідне: магазини, транспорт, школи, садочки. Зручна локація для комфортного повсякденного життя.
    Рієлтор
  • 41 000 $
    1 126 $/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 74

    єВідновлення Вокзальна Глоби
    1 кімната
    36 / 22 / 8 м²
    поверх 3 з 3
    сьогодні
    1 кімнатна квартира біля парку Глоби. 3/3 , квартира в гарному стані з меблями і технікою,вікна і балкон на парк, висока стеля, газова колонка, кондиціонер,є розводка під бойлер,с/у роздільний, є тамбур на 3 квартири,лічильники на все, затишний двір, дитячий майданчик, тренажери,вихід в парк, гарні сусіди, гарна інфраструктура.
    Рієлтор
  • 29 000 $
    906 $/м²

    Степана Бандери вул. (Шмідта), 12

    1 кімната
    32 / 16 / 7 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    Продам 1-к квартиру на Шмідта (Степана Бандери), чудове розташування, поруч ринок, вокзали, двір закритий, є власна парковка, підсобне приміщення. 1/2 пов. будинку, на вікнах ґрати, двері броньовані, високі стелі, будинок цегляний, дуже товсті стіни (взимку тепло, влітку прохолодно). Коридор, кухня, ванна — плитка; кімната — ламінат. Двір зелений і тихий. Загальна пл. 32 кв. м, кухня 7 кв. м, кімната 15,2 кв. м. Є можливість добудови.
    Рієлтор
  • 39 000 $
    1 147 $/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 41/43

    1 кімната
    34 / 22 / 7 м²
    поверх 9 з 9
    1972 рік побудови
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру, центр, вул. Старокозацька (Комсомольська) + площа 34 м² + поверх 9/9 + технічний поверх + цегляний будинок у самому центрі, гарне розташування, тиха вулиця. + косметичний ремонт + залишається вбудована кухня, шафа-купе в коридорі, бойлер, кондиціонер. Можливо, розглянуть сертифікат. Пропонуйте.
    Рієлтор
  • 38 700 $
    656 $/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 45

    2 кімнати
    59 / 38 / 7 м²
    поверх 2 з 2
    сьогодні
    У продажу 2-к квартира з ремонтом та автономним опаленням. Розташована на вул. Старокозацькій (раніше Комсомольській). Поверх 2/2 з окремим входом, закритий двір. Квартира складається з вітальні, спальні, санвузла, кухні та передпокою. Світла, тепла та затишна. Автономне газове опалення (двоконтурний котел). Окремий вхід, закритий двір. У максимальній близькості розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. У пішій доступності Центр, парк Глоби, Набережна… Ідеальний варіант для себе, під оренду чи під бізнес! Перегляди за домовленістю.
    Рієлтор
  • 32 000 $
    970 $/м²

    Троїцька вул. (Червона), 24

    єВідновлення Центральний пагорб
    1 кімната
    33 / 22 / 8 м²
    поверх 2 з 2
    сьогодні
    Продам 1к квартиру , повністю укомплектована, газова автономка, 1 паркомісце. Доглянута квартира розташована за 10 хвилин їзди від центру міста та за 15 хвилин пішки від парку Глобі.
    Рієлтор
  • 39 000 $
    975 $/м²

    Запорізьке шосе, 16

    єВідновлення Підстанція
    1 кімната
    40 / 28 / 7 м²
    поверх 8 з 9
    сьогодні
    Пропоную до продажу 1-кімнатну затишну квартиру за адресою: Запорізьке шосе, 16. Загальна площа 40 кв. м, 8/9 поверх цегляного будинку. Свіжий капітальний ремонт, у квартирі є лоджія та балкон, залишаються меблі, техніка. Чистий під’їзд, ліфт працює, тамбур. Стан квартири відмінний, можна одразу заїхати та жити. Запрошуємо на перегляди. Розглянемо Ваші пропозиції.
    Рієлтор
  • 36 000 $
    1 200 $/м²

    Володимира Мономаха вул. (Московська), 27

    єВідновлення Центр
    1 кімната
    30 / 20 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продам затишну 1кімнатну квартиру з ремонтом в самому центрі Дніпра на вул. Володимира Мономаха Поруч Набережна Дніпра ЦУМ МостСити Квартира продається з меблями та технікою Спланована як студія Сучасний ремонт Відразу можно проживати чи здавати в аренду Доглянутий двір та під’їзд 5/5 30м2
    Рієлтор
  • 32 999 $
    1 174 $/м²

    Вознесенська вул., 25

    єВідновлення Нові плани
    1 кімната
    28 / 16 / 4 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру У ЦЕГЛЯНОМУ БУДИНКУ р-н Шевченківський вул. Вознесенська Квартира світла та тепла НЕ КУТОВА - Виконано сучасний ремонт - Загальна площа: 28,1 м² - Житлова площа: 16,3 м² - Кухня: 4 м² (мебльована та має необхідну техніку) - Суміжний санвузол - Балкон - Поверх: 5/5 - Цегляний будинок - ОСББ - Дах повністю замінено - Опалення: централізоване - Індивідуальні лічильники: (газ, вода, електрика) - Проведено інтернет - Чистий під'їзд - Тихий двір Усе необхідне для життя, роботи та відпочинку знаходиться у пішій доступності.
    Рієлтор
  • 41 000 $
    905 $/м²

    Тополина вул., 22

    єВідновлення Тополь
    2 кімнати
    45.3 / 33 / 7.6 м²
    поверх 8 з 9
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири на ж/м Тополя-2будинок 22 Поблизу сільпо ✅ Безготівковий розрахунок — так • Площа: 45,3 м² • Поверх: 8/9 • Кімнати окремі • Стояки — пластик • Лічильники: вода, газ, електроенергія •централізоване опалення Залишається меблі та техніка: • бойлер, кондиціонер, • пральна машина • холодильник •газова плита велика лоджія
    Рієлтор
  • 38 000 $
    1 188 $/м²

    Батумська вул., 6

    1 кімната
    32 / 17.5 / 5.6 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    В продаже 1 к кв Батумская 6 3/5 32м2 .Не угловая . Продажа с мебелью и техникой .
    Рієлтор
  • 35 000 $
    814 $/м²

    Степана Бандери вул. (Шмідта), 15

    єОселя єВідновлення Вокзальна Глоби ЖК Баку
    2 кімнати
    43 / 30 / 12 м²
    поверх 9 з 21
    2018 рік побудови
    вчора
    Продам видову квартиру в ЖК «Баку» 9/20 пов., 43 кв. м. Квартира після будівельників. Вікна Rehau. Балкон засклений. Два ліфти. Двір закритий. Можливий продаж за безготівковим розрахунком!
    Рієлтор
  • 50 000 $
    1 042 $/м²

    Героїв Крут вул. (Фурманова), 3

    єВідновлення Нагірний
    2 кімнати
    48 / 38 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    вчора
    Без торгу. Розглядається готівкова, безготівкова форма оплати. Сертифікат, ваучер або готівка. У продажу простора двокімнатна квартира в центрі міста, біля ТЦ «Нагірний», Медичного університету, у цегляному будинку. Квартира двостороння, окремі кімнати, простора кухня. Ремонт, меблі та техніка залишаються новим власникам. Суміщений санвузол з великою ванною. Автономне опалення, газовий двоконтурний котел. Замінено всі труби, вікна. Є погріб. Поруч ТЦ «Нагірний», супермаркети, магазини, кафе, парк, школа, садочок, транспортна розв'язка.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.